Biuro Promocji ma propozycje też na wakacje…

1 minuta czytania

Zakończył się  rok szkolny, nietypowy ,,przeplatany” nieobecnością uczniów w szkole. Po powrocie uczniowie mieli  ograniczone możliwości wycieczek, więc ci z terenu Miasta i Gminy Wolsztyn korzystali z zajęć regionalnych, przygotowanych przez Biuro Promocji i Turystyki w Wolsztynie.

Zajęcia w ogrodzie Biura Promocji i Turystyki


Pani kierownik Katarzyna  Jęczmionka poinformowała, że w tym okresie poluzowania obostrzeń Biuro odwiedzili uczniowie szkół podstawowych z Karpicka, Kębłowa i Tłok oraz wszystkich wolsztyńskich szkół podstawowych i wolsztyńscy licealiści. Tematyka zajęć była różnorodna, między innymi, o historii miasta Wolsztyna, jego atrakcjach turystycznych, a także najważniejszych obiektach architektonicznych.
Na pierwszej wystawie po znacznej przerwie były prezentowane prace pani Anety Początek.

Wernisaż prac Anety Początek

Na przełomie maja i czerwca Biuro Promocji przygotowało ogólnokrajową kampanię promującą w komunikacji miejskiej, w Poznaniu  oraz Wrocławiu, nasze miasto i gminę , a także reklamowało je w magazynach branżowych (patrz filmik na dole strony).

Promocja Wolsztyna w komunikacji miejskiej Poznania i Wrocławia

Biuro prowadzi stałą współpracę  z Wielkopolską Organizacją Turystyczną i wraz z nią przygotowało wspólny tekst do mediów pt. „Pociągiem i rowerem po Wielkopolsce”. Zaprezentowano też pola biwakowe na terenie gminy Wolsztyn (ujęto w folderze).


Co na wakacje proponuje Biuro Promocji i Turystyki – pytam panią kierownik.

Kierownik Biura Promocji i Turystyki w Wolsztynie pani Katarzyna Jęczmionka


– Przygotowaliśmy wraz z panem J. Mrozkowiakiem przegląd archiwum Telewizji ,,Karat”. Realizowane  będą warsztaty muzyczne dla dzieci przez grupę ,,Gra Gitara” oraz nasze biuro. Radio Poznań nada z Wolsztyna 9 lipca (na żywo) wakacyjną audycję ,,Wielkopolska dla ciebie”.  Wspieramy promocyjnie  Międzynarodowy Festiwal Organowy, Festiwal Czyste Country. Prezentujemy też dokonania Zespołu Pieśni i Tańca Kębłowo, w ramach promocji regionu oraz zawody triathlonowe.


AD.


Film promujący Wolsztyn

Halo Wrocław, Halo Poznań, Halo Turyści z innych miast. Właśnie trwa kampania promocyjna Wolsztyna – Miasta Parowozów – emisja spotu reklamowego w poznańskiej i wrocławskiej komunikacji miejskiej.
Polecamy bardzo @wolsztyn ODWIEDŹ NAS I ODKRYJ, czy to na jednodniowy pobyt, weekendowy, czy dłuższy wakacyjny

Tekst z FB Biura Promocji i Turystyki w Wolsztynie

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Credo kredą, czyli pytania ze szkolnej ławy

Następny

Tamten czerwiec

Ostatnie z

Wieści z biblioteki

Wolsztyńska Biblioteka pozyskała 3 000 zł na zakup nowości książkowych Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wolsztyn