Promesa na zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego

1 minuta czytania

6 czerwca na terenie Muzeum Zamek Górków odbyła się uroczystość wręczenia promesy na zakup ciężkiego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Kaszczor.

Kwota dofinansowania to 500 tysięcy zł z budżetu gminy oraz 186 tysięcy zł z Narodowego jak i Wielkopolskiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz 314 tysięcy zł przekazane przez zakłady ubezpieczeń.

7 czerwca z roboczą wizytą przybyła na teren Gminy Przemęt posłanka na Sejm Marta Kubiak (PiS).

Spotkanie w Urzędzie Gminy Przemęt było spowodowane otrzymaniem przez OSP Kaszczor promesy na ciężki pojazd ratowniczo-gaśniczy. W rozmowach toczących się również, wokół inwestycji na terenie Gminy Przemęt uczestniczyli wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak, Przewodnicząca Rady Gminy Przemęt Elżbieta Wita, Prezes Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Przemęcie Józef Pauch, Komendant Powiatowy PSP w Wolsztynie mł. bryg. Pan Roman Rembielak i dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych i Technicznych im. Hipolita Cegielskiego Pan Artur Walczak-Mortezei.

Po spotkaniu poseł Marta Kubiak odwiedziła remizę OSP Kaszczor, plaże Gminną w Osłoninie oraz stadion SKS Helios w Buczu.

przemet.pl

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Pierwsza sesja po wolnych wyborach w 1990 roku

Następny

Oblaci budują kościół w Mińsku

Ostatnie z

Dziś Dzień Dziadka

Dziadek, Leon Ratajczak, był bardzo ważną osobą w moim życiu. Zawsze można było na niego liczyć

Babcia na fajfie

Ludzie, no to mamy, co mamy. Dziadek zawsze tak trzeźwo myśli i teraz gada nam, że

0 0.00