Zwycięzcą – gracz z Chorzemina

1 minuta czytania

19 września odbył się  kolejny  turniej  Kopa Sportowego w Kluczewie. Wzięło w nim udział ok. 100 , graczy z gminy Przemęt, powiatu wolsztyńskiego i Wielkopolski. Grają, ponieważ  to rywalizacja , rozrywka, a przede wszystkim spotkanie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Wśród graczy były również panie, chociaż w zdecydowanej mniejszości. Mąż nie potrafi  grać, więc został w domu z dziećmi (dwoma synami)– mówi jedna z pań. Jak byłam w ciąży z synem też grałam i widzę, że karty go interesująZobaczymy, co będzie teraz, bo czekamy na córkę. Nie ma granic wiekowych w takich turniejach, panuje wspaniała atmosfera.

Oto wyniki: Henryk Nitsche z Chorzemina został triumfatorem turnieju , II miejsce zajął Zbigniew Sikora  z Turwi, III Roman Kąkolewski z Lubosza, a IV  Czesław Przydróżny z Górska. Najlepszym graczem z pań okazała się Joanna Sobczyk z Włoszakowic ,która  zajęła VI miejsce. W Kluczewie wszystkie uczestniczki turnieju zostały obdarowane upominkami.

3 października odbędzie się turniej charytatywny na rzecz chorej Marysi  Drożdżyńskiej.  Do Kluczewa przyjechał ze Śmigla Robert Stasiak, który jest współorganizatorem tego specjalnego turnieju. Chcemy pomóc – mówi – a tu w Kluczewie spotkaliśmy się ze zrozumieniem i życzliwością. Moja rodzina od lat angażuje się w akcje tego typu. Szczególnie uczulam na to moje córki. Liczy się pomoc ludziom. Jeden z graczy, który będzie nieobecny na tym turnieju charytatywnym, zostawił już datek, aby wspomóc Marysię. 

 Alina Napieralska

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Jeszcze tylko do 30 września

Następny

Wasza Klekociara

Ostatnie z

120 graczy zagrało w Kopa

Stowarzyszenie Kopa Sportowego ,,Kontra” w Kluczewie zaprosiło 7 kwietnia graczy do rozegrania kolejnego turnieju Grand Prix

Pamiętamy!

10 kwietnia 2010 roku w godzinach rannych dotarła wiadomość o tragicznej katastrofie i śmierci prezydenta RP

Ogłoszenie

(20+) Spektakl ” Kolacja na Cztery Ręce ” | Facebook