Randka w ciemno z książką

/
1 minuta czytania

W Bibliotece Miasta i Gminy Wolsztyn razem z czytelnikami świętowano walentynkowy dzień. Upłynął on pod hasłem ,,dzielimy się miłością do książek”.; W wypożyczalni na półce ustawiono ozdobione książki w prezencie dla czytelników. Wszystkie książki trafiły do czytelników. W filii biblioteki w Obrze zorganizowano walentynkową Randkę w ciemno z książką. Wszyscy ,,którzy odwiedzili w tym dniu bibliotekę by wypożyczyć książkę, otrzymali ją w pięknym opakowaniu z ukrytym autorem i tytułem.
O feriach pewnie dzieci powoli zapomniały, ale na pewno pamiętać będą o czasie spędzonym w bibliotekach. Biblioteka w Wolsztynie oraz w Obrze i Świetnie, przygotowano wiele atrakcji.
W wolsztyńskiej placówce między innymi przygotowano seanse pod tytułem ,,Zaczarowany globus oraz Satelix”. Podczas ciekawych animacji dzieci dowiedziały się, jak funkcjonuje Ziemia oraz uzyskał wiele informacji dotyczącej kosmosu. W atrakcyjnej formie najmłodsi dowiedzieli się, w jaki sposób obraca się nasza planeta i dlaczego mamy pory roku.

W Bibliotece Publiczno-Szkolnej w Świętnie na dzieci, podczas ferii, też czekało wiele atrakcji pani Anna ,Skorupińska przygotowała ciekawe zajęcia pod hasłem „Być piratem fajna sprawa”. Dzieci zagrały w grę. ,,Płyniemy po skarb”, wykonywały zadania zapisane w ukrytych, w bibliotece butelkach. Budowali też razem statek.
W bibliotece Publiczno-Szkolnej w Obrze także przygotowano wiele zajęć dla dzieci.. Rozpoczęli od Dnia z Olafem Głośno czytali opowieści z książki ,,Kraina lodu”. Wykonały prace plastyczne w Wersji XX – Olaf, rozwiązywali krzyżówki, czytali baśnie, także przygotowały kartki walentynkowe.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Początek tygodnia z otwarciem Środowiskowego Domu Samopomocy w Wolsztynie i szkoły w Tłokach

Następny

Każda pora jest dobra na urlop

Ostatnie z

Festyn dla dzieci

W sobotę, 8 czerwca na boisku w Chorzeminie odbył się Dzień Dziecka współorganizowany przez MLKS Orkan