Rozgrywki kopa w Kluczewie

1 minuta czytania

6 marca rozpoczął się Turniej Grand Prix Kopa Sportowego pod honorowym patronatem wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka. Prezes Przemęckiego Stowarzyszenia Kopa Sportowego „Kontra” w Kluczewie Zdzisław Kaźmierczak powitał wszystkich obecnych na turnieju. Minutą ciszy uczczono pamięć graczy, którzy w ostatnim czasie odeszli. Wszystkim zawodnikom życzył dobrej karty i sportowej rywalizacji. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet złożył życzenia paniom obdarowano kwiatami.

80 graczy rozpoczęło zmagania w pierwszym turnieju rundy wiosennej. Jak zwykle, na laureatów czekały wspaniałe nagrody. W Kluczewie zawsze panuje miła atmosfera, jest poczęstunek przygotowany przez panie zaprzyjaźnione ze Stowarzyszeniem a przede wszystkim doskonała organizacja.

I miejsce- zajął Gerard Drgas z Kluczewa, II miejsce Krzysztof Skrzypczak z Siekówka a III miejsce Seweryn Kaczmarek ze Stęszewa. Kolejny turniej w Kluczewie odbędzie się 20 marca, ale gracze zapraszani są na rozgrywki organizowane przez inne Stowarzyszenia. W najbliższym czasie na turniej zapraszają Stowarzyszenia z Kobylina i z Gostynia.

Alina Napieralska

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Oszuści nie odpuszczają. W Karpicku seniorkę okradły kobiety udające wolontariuszki zbierające ,,na Ukrainę”

Następny

Pomagamy

Ostatnie z

120 graczy zagrało w Kopa

Stowarzyszenie Kopa Sportowego ,,Kontra” w Kluczewie zaprosiło 7 kwietnia graczy do rozegrania kolejnego turnieju Grand Prix

Pamiętamy!

10 kwietnia 2010 roku w godzinach rannych dotarła wiadomość o tragicznej katastrofie i śmierci prezydenta RP

Ogłoszenie

(20+) Spektakl ” Kolacja na Cztery Ręce ” | Facebook