#WielkieNabory – Rozwijaj pasję swojej pociechy z Akademią Piłkarską Reissa w Wolsztynie!

3 mins read

Akademia Piłkarska Reissa w Wolsztynie ogłasza wielkie nabory do otwartych grup treningowych dla dzieci w wieku 3-12 lat. Jest to idealny czas, aby zachęcić malca do sportu! Dlaczego? Początek roku szkolnego to dobry okres na to, aby zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe, a treningi Akademii są doskonałym uzupełnieniem zajęć ruchowych w przedszkolu, czy WF-u w szkole. Aktywność fizyczna pozwala wyzwalać endorfiny, podkręca układ odpornościowy i wpływa na prawidłową postawę ciała. Oprócz zalet prozdrowotnych, zawodnicy uczą się kompetencji miękkich i odkrywają swoje zainteresowania! 

Wielkie Nabory Akademii Piłkarskiej Reissa

Obecnie Akademia Piłkarska Reissa w Wolsztynie liczy ponad 100 zawodników. W treningach udział biorą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, już od 3. roku życia. Jako jedyni z wielu klubów sportowych w Polsce oferujemy:

• 2 bezpłatne treningi,

• piłkę w prezencie,

• rezerwację miejsca w grupie treningowej,

• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

• ubezpieczenie NNW,

• udział w turniejach,

• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Wszechstronny rozwój w Akademii

Akademia daje warunki rozwoju. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Młodzi piłkarze rozwijają się personalnie, ale również szkoleniowo. Cieszy mnie, gdy widzę, jak chłopaki dostają szansę gry w ekstraklasie. Kibicuję im mocno, a jednocześnie pamiętam ich jak stawiali pierwsze kroki z piłką i uczyli się piłkarskich podstaw. Wszystko to świadczy o tym, że nasza ścieżka rozwoju daje realne możliwości na to, by osiągnąć sukcesopowiada Bartosz Kujawa, zastępca dyrektora ds. sportu.

System szkolenia skrzatów, czyli dzieci w wieku 3-6 lat powinien gwarantować im, jak największą radość i stanowić zabawę. Trenerzy Akademii pozwalają popełniać błędy podczas treningów, meczów i turniejów. Dzięki temu wydobywana jest  kreatywność i boiskowa odwaga. Szkoleniowcy dzielą się miłością do futbolu, aby każdy moment obcowania z piłką obfitował w radość. Wartościami, którymi kieruje się kadra Akademii jest propagowanie zasady fair play. Dziecko uczy się w ten sposób, że nawet słabszy kolega z drużyny musi być akceptowany jako partner do gry i stanowi ważny element wsparcia zespołu. Treningi dla grupy skrzatów są bogate w różnego rodzaju formy ruchowe, dzięki którym malec prawidłowo się rozwija. Podczas zajęć trenerzy skupiają uwagę na doborze ćwiczeń, które wpływają na budowanie prawidłowej postawy ciała. Przede wszystkim do programu szkoleniowego dołączone są ćwiczenia, które stabilizują kręgosłup, miednicę oraz wzmacniają mięśnie pleców i brzucha. System doskonalenia Akademii jest prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. W Akademii wszystkie grupy wiekowe mają przydzielonych dwóch trenerów, którzy wspólnie prowadzą zajęcia i dbają o rozwój każdego zawodnika. Taki system zapewnia dostarczenie odpowiedniej ilości uwagi dla każdego zawodnika. Co więcej szkoleniowcy wykazują się wiedzą pedagogiczną i odpowiednim podejściem do dzieci.

Akademia Piłkarska Reissa gwarantuje dwie ścieżki kariery: lokalizacyjną i reprezentacyjną. Dla nowych piłkarzy proponujemy ścieżkę lokalizacyjną, podczas której zawodnicy rozpoczynają swoją sportową przygodę. Natomiast ścieżka reprezentacyjna daje możliwość szlifowania i doskonalenia umiejętności dla zawodników, którzy wykazują wysoki poziom gry. Warto dodać, że duża część reprezentantów dołączyła do  Ekstraklasy, co tylko może potwierdzić jeden z wielu atutów Akademii, czyli unikalną metodologię szkolenia.

Z Akademią nigdy nie jest nudno!

Dołączenie do Akademii gwarantuje wiele piłkarskich przygód podczas  turniejów. Jednym z nich jest WLLP, czyli Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie. Każda grupa wiekowa może uczestniczyć w tych rozgrywkach. Jest to turniej, który zapewnia ciągłość szkolenia zawodnika, a przede wszystkim gwarantuje niezapomnianą przygodę. Akademia organizuje również turnieje piłkarskie takie jak: Reiss Cup, Turnieje Regionów, FootballPro Cup Masters.

Jak zapisać się na trening?

Akademia umożliwia 2 bezpłatne, zapoznawcze treningi, tak, by każdy zawodnik mógł przekonać się do sztabu trenerskiego i formy treningów. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej piłkarza. Zapis dziecka na zajęcia jest bardzo prosty. Wystarczy zarejestrować się w panelu Akademii pod linkiem: https://bit.ly/3mKwS1F, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji! Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów.

Dowiedz się więcej i zapisz się na bezpłatne treningi pod numerem tel.: 538108081 oraz na www.akademiareissa.pl

Sprawdź harmonogram treningów: https://bit.ly/3zFngsR

Do zobaczenia na boisku!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Uwaga na fałszywe SMS-y o „nocnej lokacie”

Następny

Pytania do dyrektora szpitala

Ostatnie z