Historyczny sukces kajakarzy UMKS ZRYW Wolsztyn

1 minuta czytania

Podczas 84. Mistrzostw Polski Seniorów w Kajakarstwie, które odbyły się 27-29 sierpnia br. w Bydgoszczy, dużą niespodziankę sprawili zawodnicy klubu ZRYW Wolsztyn, zdobywając dwa srebrne medale.
Tytuły wicemistrzów Polski zdobyła osada Damian Liskowiak i Krzysztof Jokiel w K-2 1000 m oraz osada Damian Liskowiak, Krzysztof Jokiel, Kacper Jastrząb i Przemysław Niewiadomski w K-4 1000 m.
To historyczny wynik dla klubu UMKS ZRYW Wolsztyn. Ostatni medal w tej kategorii wiekowej zdobyła aż 32 lata temu, w roku 1989, Katarzyna Weiss (K-1500m).
Warto zaznaczyć, iż K. Jokiel i K. Jastrząb to młodzi zawodnicy, członkowie kadry narodowej juniorów, którzy będą reprezentować nasz kraj na Turnieju Nadziei Olimpijskich, który odbędzie się w Racicach (Czechy) w terminie 8-13.09.2021 r.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Sierpień to miesiąc wielu wydarzeń… Pamiętamy o nich

Następny

Dofinansowanie na projekt dot. rozwoju elektronicznych usług dla mieszkańców

Ostatnie z

Remont kładki

Trwa remont kładki nad torami dla pieszych w Wolsztynie.Cieszę się – powiedział burmistrz Wojciech Lis, że

Płacą więcej

Taką informację uzyskali członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej Adamowo w Komorowie (gmina Wolsztyn). Wynika z niej, że opłaty

Światowy Dzień Uchodźcy

Warszawa, 20 czerwca 2022 r. Informacja prasowa Światowy Dzień Uchodźcy. Raport Centrum Edukacji Obywatelskiej: migracje oczami

0 0.00