Inwestycje oświatowe w gminie Przemęt

1 minuta czytania

Wymiana pokrycia dachowego na budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi w Radomierzu to kolejna inwestycja oświatowa w tym roku.

23 sierpnia 2021 roku miał miejsce odbiór zadania pod nazwą „Wymiana pokrycia dachowego na budynku Szkoły Podstawowej w Radomierzu”.

Zakres prac obejmował: wymianę pokrycia dachowego z dachówki karpiówki na nowe wraz z wymianą gąsiorów, wymiana desek wiatrowych i deskowania połaci dachowej, wymiana rynien i opierzenia kominów oraz koszy, montaż nowych wyłazów dachowych, wymiana instalacji odgromowej i montaż iglic, rozebranie kominów i przemurowanie kominów cegłą klinkierową oraz wykonanie podłogi z płyty OSB na poddaszu.

Wykonawcą prac był Zakład Dekarsko-Blacharski Marek Wieczorek z Pleszewa.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 255 318, 84 zł brutto i została pokryta z budżetu gminy Przemęt.

W odbiorze uczestniczyli: Zastępca Wójta Gminy Przemęt Pan Waldemar Kalitka, Przedstawiciele Urzędu Gminy Przemęt: Pani Ewa Piechowiak i Pani Iwona Gawron, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Radomierzu Pani Patrycja Kmieciak, Wykonawca Pan Marek Wieczorek oraz Inspektor Nadzoru Pan Remigiusz Kabat.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Starosta wręczył akty nadania…

Następny

Ostatni koncert Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Wolsztynie

Ostatnie z