Trzeźwościowy Spływ Kajakowy

1 minuta czytania

13 czerwca odbył się VI Trzeźwościowy Spływ Kajakowy, którego organizatorem był wójt Gminy Siedlec wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Siedlcu. W Jesionie w miejscu zbiórki nastąpiło powitanie wszystkich kajakarzy przez Przewodniczącego i członków GKRPA w Siedlcu. Po omówieniu przez instruktora – ratownika zasad bezpieczeństwa i udzieleniu krótkiej lekcji kajakarstwa nastąpiło wodowanie kajaków. 26 uczestników w tę pochmurną i wietrzną pogodę pokonało trasę z Jesiony do Kargowej, gdzie czekał na nich posiłek regeneracyjny oraz kawa i ciasto.  Najważniejszym celem spływu było propagowanie zdrowego stylu życia bez uzależnień oraz promowanie różnych form aktywności fizycznej.
Biorący udział w spływie wykazali się wytrwałością i hartem ducha udowadniając, że można spędzić miło i aktywnie czas bez alkoholu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Uroczyste otwarcie dwóch dużych inwestycji

Następny

Kurator wręczył Medale Komisji Edukacji

Ostatnie z

Bez osłonek

Jaki był ten 2021 rok? Niektórzy z nas dokonują bilansu, wspominają najważniejsze wydarzenia. Wśród noworocznych życzeń

To był rok…

2021 rok był Rokiem Rodu Mielżyńskich. W listopadzie relacjonowałam spotkanie młodych historyków w Ostoi, w Chobienicach,

Czy wiecie, że…

Jeszcze w latach 50. ubiegłego wieku, plac wokół kościoła farnego w Wolsztynie, nazywany był ,,cmentarzem przykościelnym”..?

0 0.00