Zaprezentowały swoje umiejętności

/
1 minuta czytania

18 kwietnia br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Wolsztyn im. St. Platera odbył się Gminny Konkurs Literacko-Artystyczny pt. „Teraz ja rozwinę skrzydła” dla uczniów z niepełnosprawnością klas 0-3 szkół podstawowych. Celem konkursu było promowanie talentów i kreatywności dzieci z niepełnosprawnością, aktywizacja tych uczniów w życiu społecznym i kulturalnym, zwiększenie wiary we własne możliwości oraz integracja z rówieśnikami.

Konkurs był formą przeglądu – na scenie biblioteki dzieci mogły zaprezentować swoje różnorodne talenty w czterech kategoriach: recytacja, czytanie tekstu literackiego, śpiew i taniec. Po występach przed publicznością mogły poczuć satysfakcję i radość z pokonania własnych ograniczeń i zaprezentowania swojej najlepszej strony. Uczestnicy byli oceniani w dwóch kategoriach wiekowych, klasy 0-1 oraz 1-2. Wszyscy prezentujący swoje talenty otrzymali nagrody.

Maria Malewicz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Sprawdź, jak codziennie dbać o środowisko

Następny

OSP Tuchorza otrzymała dotację

Ostatnie z

W ogrodzie pani Marii

Rododendrony, azalie w ogrodzie pani Marii Bączyk, zachwycają kolorami. Pani Maria z mężem założyli ogród 20

Bez osłonek

W kwietnia uroczyście obchodzono 80. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Powstanie to ukazało bohaterstwo Żydów,

0 0.00