Turniej kopa

1 minuta czytania

Turniejem 7 sierpnia rozpoczęły sie rozgrywki  w Kopa Sportowego w Gminie Przemęt. Prezes Stowarzyszenia Kopa Sportowego  „Kontra „ w Kluczewie  Zdzisław Kaźmierczak powitał licznie przybyłych graczy  (100 osób) i gości do Sali wiejskiej w Kluczewie na Pierwszym Turnieju Grand Prix. Przedstawił regulamin, a także terminarz dalszych rozgrywek . Zaznaczył ze jeden z turniejów będzie charytatywny a zebrane pieniądze przekazane zostaną na leczenie Marysi Drożdżyńskiej.

W imieniu wójta Gminy Przemęt J. Frąckowiaka i  samorządu przyjemnego wieczoru, szczęśliwej karty dobrej zabawy i sportowej rywalizacji życzyła radna Hanna Dobijata. Wszystkich miłośników gry w kopa powitała również sołtys Kluczewa Jolanta Skoracka,  życząc ,,niby ten turniej przebiegał w miłej atmosferze a dobra karta was nie zawiedzie”.

„Ludzie są spragnieni  kontaktów  i takich wyjazdów” –  powiedział prezes Stowarzyszenia p. Zdzisław. Wyjeżdżamy na turnieje, ostatnio byliśmy w Międzychodzie. Przyznaję, że coraz trudniej zorganizować  takie rozgrywki brakuje sponsorów i chętnych do współpracy ale dopóki można to chcemy to robić.” Stali gracze są obecni na wszystkich turniejach. Jak mówią, puchary i nagrody są po prostu miłym dodatkiem. Prawdziwy gracz gra dla przyjemności, a emocje nie da się z niczym porównać.  

W wyniku rywalizacji, pierwsze miejsce zajął członek Stowarzyszenia Kopa Sportowego w Kluczewie – Jarosław Dominiczak z Sączkowa, drugie miejsce wywalczył Jan Sobel ze Świętna, a trzecie przypadło Zenonowi Andrzejewskiemu z Kawczyna.

Alina Napieralska

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

XXVI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

Następny

Szybciej schodzi alkohol niż chleb- powiedziała ekspedientka, niewielkiego marketu w gminie Wolsztyn

Ostatnie z

81. rocznica Zbrodni Wołyńskiej

11 lipca minęła 81. rocznica Zbrodni Wołyńskiej. Na łamach ,,Głosu Wolsztyńskiego” publikowaliśmy relacje świadków tych tragicznych