Maseczki dla Stowarzyszenia „Dom Pomocna Dłoń w Błońsku”

2 mins read

W ostatnim roku przyszło nam się zmierzyć z pandemią koronawirusa. Czas nowej rzeczywistości w obliczu epidemii rodzi wiele wyzwań, przed którymi stoimy my wszyscy. Przebieg epidemii zależy nie tylko od takich czynników jak zachowanie reżimu sanitarnego, ale również od solidarności i odpowiedzialności wobec drugiego człowieka. 


Projekt Poznań, przy współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu, otrzymał ponad pół miliona maseczek higienicznych na działania związane z z walką z epidemią koronawirusa w naszym regionie. Z tego powodu, w trosce o najbardziej potrzebujących, Stowarzyszenie Projekt Poznań organizuje bezprecedensową akcję przekazania maseczek do różnych podmiotów na terenie Poznania oraz Wielkopolski.

Ponad 300 tysięcy maseczek zostało już przekazanych na rzecz poznańskich DPS-ów, a pozostałe na takie podmioty jak: Jadłodajnie dla Ubogich prowadzonych przez siostry Albertynki, Elżbietanki, Urszulanki i Franciszkanki, a także Monar-Markot, Dom samotnej matki i inne placówki pomagające drugiemu człowiekowi. 


23 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00 w siedzibie Stowarzyszenia Projekt Poznań odbyło się przekazanie kolejnej partii maseczek (ok. 18 tysięcy) na rzecz Stowarzyszenia „Dom Pomocna Dłoń w Błońsku”
Jesteśmy pewni, że akcja przekazania maseczek będzie zalążkiem troski o drugiego człowieka, który wkrótce zagości w sercach nas wszystkich. 

Stowarzyszenie Projekt Poznań
ul. Młyńska 14, 61-730 Poznań
stowarzyszenieprojektpoznan@gmail.com

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Rodziny potrzebują dobrego klimatu, nie tylko społecznego

Następny

Koncert laureatów

Ostatnie z

Wasza Klekociara

Ludzie, myślałam, że choć trochę spokoju będzie. Ale gdzie tam, sąsiad obraził się na żonę i

Jeszcze tylko do 30 września

Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny i Mieszkań. Wolsztynianie mogą skorzystać z usługi rachmistrza pełniącego

0 0.00