Kierowca poniósł śmierć na miejscu

1 minuta czytania

10 marca około godz. 11.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Sączkowie.
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego po dotarciu na miejsce ustalili, że kierujący oplem meriva 61-letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu, a następnie uderzył w słup energetyczny. Mężczyzna pomimo podjętej akcji reanimacyjnej zmarł. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policjantów, którzy przeprowadzili jego oględziny oraz wspólnie ze strażakami kierowali wahadłowo ruchem. Czynności nadzorowane były przez obecnych na miejscu Prokuratora Rejonowego w Wolsztynie oraz Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego wolsztyńskiej jednostki policji. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. W sprawie wszczęte zostało postępowanie, w toku którego wyjaśniane będą okoliczności i przyczyna zdarzenia.


KPP Wolsztyn

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Została oszukana na 1000 zł

Następny

Przygotowuje do podejmowania ważnych decyzji

Ostatnie z

Skopana impreza

Tak organizatorzy nazwali przygotowane z wielkim rozmachem wykopki  ziemniaków w Kluczewie. W niedzielę , 26 września na

Zawody latawcowe

Dziś, w niedzielę, na lądowisku w Powodowie odbyły się zawody latawcowe.

Piękna jest Polska

O tym, że Polska jest piękna nie trzeba przekonywać. Skończyło się lato, zostały wspomnienia z krajowych

0 0.00