Splot Wydarzeń Kulturalnych w wolsztyńskiej bibliotece

2 mins read

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wolsztyn im. St. Platera zwraca się z prośbą do mieszkańców Wolsztyna i okolic o udostępnienie Państwa zdjęć z różnych wydarzeń dotyczących naszego budynku.

Chodzi nam zarówno o spotkania kulturalne jak i rodzinne, które odbywały się w Klubie Kuźnica, a także w późniejszym okresie przy Gajewskich 48. Pragniemy jako biblioteka przypomnieć i zachować tę część historii budynku, w którym działamy i historii naszego miasta. Zajrzyjcie proszę do rodzinnych albumów i przynieście fotografie do biblioteki, my zeskanujemy je, a oryginały oczywiście oddamy z powrotem. Zdjęcie przekazane przez panią Agnieszkę Maruszewską: Występ Kabaretu Kropelka (1966r). Na fotografii Leszek Maruszewski, Bogdan Kocąka, Zbigniew Pukacki, Inka Dokowicz (Wilczyńska), Halina Lisiewicz (Siecińska) Mogą Państwo także wysłać zdjęcia bezpośrednio na naszego maila: bpwolsztyn@poczta.onet.pl. Planujemy w bibliotecznej galerii pokazać życie, które tutaj się odbywało, ludzi, którzy zagościli u nas – Splot Różnych Wydarzeń. A może chcieliby Państwo podzielić się jakąś historią związaną z tym miejscem? Można zadzwonić pod nr 68 347 26 30 i umówić się. Niech Państwa wspomnienia ożyją ponownie na zdjęciach w bibliotece! Dla osób, które zechcą udostępnić nam zdjęcia przewidujemy upominki Wszelkich informacji udziela Maria Malewicz.

Zdjęcie przekazane przez panią Agnieszkę Maruszewską: Występ Kabaretu Kropelka (1966r). Na fotografii Leszek Maruszewski, Bogdan Kocąka, Zbigniew Pukacki, Inka Dokowicz (Wilczyńska), Halina Lisiewicz (Siecińska)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Wielkanoc w Szkocji podczas wojny

Następny

„Z” jak Zakrzewo

Ostatnie z

Zawody latawcowe

Dziś, w niedzielę, na lądowisku w Powodowie odbyły się zawody latawcowe.

Piękna jest Polska

O tym, że Polska jest piękna nie trzeba przekonywać. Skończyło się lato, zostały wspomnienia z krajowych

0 0.00